خانه

تاريخچه

خدمات

پروژه ها

مشاوران

همکاران

گواهینامه ها

نمودار سازماني

گالری

ارتباط با ما

  پیوندها

 اهداف

شرکت مهندسان مشاور همپا بهینه ارائه دهنده خدمات مهندسی در زمینه طراحی، نظارت، مدیریت، اجراء، مطالعات فنی و اقتصادی (مالی)، آموزش و پژوهش، ایمنی در معادن، بهینه‌سازی سیستم‌ها، تجهیز معادن و صنایع معدنی و نیز کارشناسی حقوقی در بخش‌های مختلف معدنکاری می‌باشد.

در ارتباط با اکتشاف، این شرکت موفق به پتانسیل‌یابی، اکتشاف و ارزیابی ذخایر متنابهی کانی و سنگ‌های معدنی شامل خاک نسوز، کائولن، مواد اولیه سیمان، عناصر نادر خاکی، خاک‌های صنعتی، زغال سنگ، گوگرد، باریت، مصالح ساختمانی، سنگ‌های نما و تزئینی گرانیت، مرمریت، تراورتن، چینی و نیز آهن، مس، آلومینیوم و طلا گشته است.

از جمله فعالیت‌های مهم در زمینه استخراج معادن کوچک و بزرگ فلزی و غیرفلزی، ارائه خدمات مطالعات امکان‌سنجی فنی و اقتصادی (مالی)، طراحی، نظارت، برنامه‌ریزی تولید و بهینه‌سازی پیت در معادن مس سرچشمه، آهن گل‌گهر، آهن چغارت و بسیاری معادن دیگر می‌باشد.

از فعالیت‌های این شرکت در امر فرآوری و مطالعات فنی و اقتصادی (مالی) تولید و بهینه‌سازی عملیات کانه‌آرایی در واحدهای مختلف فرآوری به خصوص زغال‌سنگ شامل طرح‌های مطالعاتی بریکت و زغال‌سنگ مایع (C.W.M) شایان ذکر می‌باشد.

 

Copyright 2009 hb-engineers.com. All Rights Reserved.   MOHAMMADREZA SANEEPUR